Wednesday, May 20, 2020
HomePosts Tagged "Playboy"

Славниот замок во Лос Анџелес, кој му припаѓа Хју Хефнер (90), основачот на списанието „Плејбој", беше продаден за 100 милиони долари, но досегашниот сопственик ќе продолжи да живее во него до крајот на животот. Новиот сопственик на имотот е Дарон Метропулос, директор на инвестициска компанија.

Read More

Германските олимписки претставнички Јулија Лир (веслање) која веќе освои злато, Изабела Херле (маратонско пливање), Катарина Бауер (атлетика, скок со стап), Надја Приц (велосипедизам - БМХ) и Патриша Золја (пинг-понг) се појавија со разголена фотосесија на списанието Плејбој со цел да ги популаризираат спортовите во кои

Read More

Ана Дуарте која во јавниот живот е позната како повремена пејачка и модел сега дефинитивно ќе привлече огромно внимание со најновата провокативна фотосесија за списанието Playboy. Таа е сопруга на Рикардињо, еден од најголемите виртуози на футсал натпреварувањето со фантастични игри во изминатиот период. Двајцата

Read More

Магазинот за возрасни Плејбој одлучи Памела Андерсон како една од најпознатите старлети кои некогаш се сликала за нив да биде последна на насловната страница по менување на политиката со која повеќе нема да се поставуваат слики од разголени жени. Провокативната убавица за прв пат ги

Read More