Wednesday, May 20, 2020
HomePosts Tagged "папарацо"

Хилари Даф која беше вистинска “teen idol' на неколку генерации и позната по нејзините тинејџерски љубовни филмови како што се “A Cinderella Story“ или најпознатата нејзина улого во серискиот филм “Lizzie McGuire“ каде ја глумеше главната улога. Сега таа има 30 години и ново момче бизнисменот

Read More

Деми Ловато, популарната американска поп пејачка, фотографирана е во доста непријатно издание. Ѕвездата беше гостин на забавата на која магазинот “Тајм“ кој ја прогласи за една од 100-те "Највлијателни личности“ на светот. Деми очигледно на прославата малку претерала со алкохолот, па на излегувањето папарацо фотограферија ја фатија

Read More