Saturday, Jul 13, 2024
HomePosts Tagged "НБА лига"

Интересна ситуација е видена во средината на третата четвртина од четвртиот натпревар во финалната серија на Источната конференција во НБА лигата. Леброн Џејмс во контранапад, доби топка на време од неговиот соиграч и сам пред противничкиот кош успеа да промаши зицер. "Јас промашив и други забивања пред

Read More