Friday, Jul 3, 2020
HomePosts Tagged "marina rubinstein"

Вчера клубот Епицентар,лоциран во Градскиот парк, ечеше во хипнотизирачките acid и techno и звуци на феноменалната Марина Рубинштајн заедно со Дијана Ди. Диџеј Рубинштај е родена во Русија, а пораснала во Израел. Од своето деби во 2012, таа постојано настапува во клубови, а годинава првпат настапи на „Сонар

Read More