Thursday, Aug 13, 2020
HomePosts Tagged "Каја Гербер"

Синди Крафорд која во 90-тите беше славена како еден од најдобрите топ модели веќе добива достојна наследничка во модната индустрија и тоа нејзината ќерка Каја Гербер кој речиси на иста возраст започнува манекeнска кариера. 15 годишната Каја е ангажирана од модниот бренд Daisy Marc Jacobs што

Read More