Thursday, Jul 9, 2020
HomePosts Tagged "Еминем"

Популарните рап ѕвезди Дрејк и Еминем ги негираа шпекулациите околу нивните лоши односи, кога синоќа заедно се појавија на сцената за време на концертот на Дрејк во Детроит, родниот град на Еминем. Двајцата рапери беа честа тема на шпекулации на интернет во последно време, бидејќи

Read More

Еминем, живата легенда на рапот по огромната битка против наркотиците, неодамна сподели неколку детали за животот пред и по терапијата. Предозирањето, како што кажува тој, резултирало со нагло качување на тежина. Килограмите морал да ги симнува со посебен режим на исхрана како и вежбање. Неговиот 

Read More

Стивен Колбер е наследникот на легендарниот водител Дејвид Летерман, но додека да го превземе неговото The Late Show има доволно слободно време, вклучувајќи и гостување на мала локална ТВ станица во Мичиген, каде успеа да го донесе и славниот рапер Еминем. Можноста да се врати од

Read More