HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаСообраќајна несреќа на патот Маврово-Дебар

Сообраќајна несреќа на патот Маврово-Дебар

Од 15:55 часот регионалниот пат Маврово – Дебар на месноста викана Манастирски ливади сообраќајот е во целосен прекин поради сообраќајна незгода, соопшти АМСМ.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com