HomeДЕНЕШНАРепубликаСледува продолжен викенд

Следува продолжен викенд

Наредниот петок, 17-ти јуни ќе биде неработен ден за граѓаните од православна вероисповед. Петокот, ден пред Духовден нема да се оди на работа, што ќе отвори можност за продолжен викенд.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com