Tuesday, Jun 30, 2020
HomeРЕФЛЕКТОРДизајнСинди Крафорд има совршена наследничка во својата ќерка

Синди Крафорд има совршена наследничка во својата ќерка

01-kaia-social-tout

Синди Крафорд која во 90-тите беше славена како еден од најдобрите топ модели веќе добива достојна наследничка во модната индустрија и тоа нејзината ќерка Каја Гербер кој речиси на иста возраст започнува манекeнска кариера.

la-ig-wwd-marc-jacobs-daisy-fragrance-kaia-gerber-20170510

15 годишната Каја е ангажирана од модниот бренд Daisy Marc Jacobs што е нејзина прва голема кампања и во Холивуд веќе и предвидуваат голема слава.