HomeАНТИСТРЕСШтосноСелфи какво што никој нема! (ФОТО)

Селфи какво што никој нема! (ФОТО)

На социјалните мрежи доминираат селфиња на кои сопствениците на профилот прават предизвикувачки пози, туку се и оние кои сакаат да споделат голем број на фотографии од журки, многумина пак сакат да се пофалат со средба со позната личност. Жителот на Нов Зеланд Алан Диксон најмногу сака да објавува интересни селфиња со животни! Некои до најслатките фотографии на социјалните мрежи ги има 29-годишниот Алан од Нов Зеланд.

1

Бројни следбеници често го посетуваат неговиот профил поради неодоливите животни со кои ова момче го поминува времето и прави селфи во вистински момент.

2

3

4

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com