Saturday, Apr 21, 2018
HomeГИГА БАЈТСмартфонSamsung Galaxy S7 доби нова „херојска“ верзија со Бетмен

Samsung Galaxy S7 доби нова „херојска“ верзија со Бетмен

galaxy s7 Injustice-Edition

Samsung ја лансираше лимитирана верзија на Galaxy S7 која е биде брендирана со супер херојот Бетмен што е одлична вест за сите фанови на видео игрите, стриповите и филмовите на DC и Warner Bros.
Galaxy S7 Batman Edition ќе биде поврзана со видео играта Injustice: Gods Among Us и има соодветен дизајн инспириран од „Темниот витез“, но промени во хардверот не се воведени.