HomeДЕНЕШНАПродолжува периодот на релативно топло време

Продолжува периодот на релативно топло време

И денеска продолжува периодот на сончево и релативно топло време, а по одделни котлини ќе има појава на магла и ќе биде доста постудено. Температура ќе се движи од 0 до 10 степени Целзиусови.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com