HomeРЕФЛЕКТОРФилмПогледнете го новиот трејлер за „Assassin’s Creed“

Погледнете го новиот трејлер за „Assassin’s Creed“

„20th Century Fox“ и „Ubisoft Motion Pictures“ објавиле нов трејлер за „Assassin’s Creed“. Уште два месеци се останати до Премиерата на филмот кој е инспириран од играта „Assassin’s Creed“, а денес пристигна и вториот трејлер во кој можеме да го видиме Мајкл Фасбендер во улогата на Калим Линч кој се враќа низ времето.

Покрај Фасбендер, во филмот игра и оскаровката Марион Котјар, Мајкл Кенет Вилијамс и Џереми Ајронс, а режијата ја потпишува Џастин Курцел. Во кино-салите пристугнувана 29 декември, а до тогаш погледнете го трејлерот.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com