HomeДЕНЕШНАПринцот Хари се сретнал со Меган и отпатувал во Канада

Принцот Хари се сретнал со Меган и отпатувал во Канада

hari

Принцот Хари ја поминал минатата недела со својата нова девојка, актерката Меган Маркл, откако тајно отпатувал во Канада, пренесуваат англиските медиуми. И покрај тврдењата дека Хари го откажал планираниот пат за Торонто, каде Меган Живее и работи, тој веќе се наоѓал таму кога веста за нивната врска минатиот викенд се појавила во медиумите.

megan

Канадските медиуми пренесуваат дека парот бил заедно на приватна забава по повод Ноќта на вештерките. Британскиот принц од претходно неколку дена помина со ѕвездата од серијата „Suits“ во нејзиниот стан.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com