HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаПретепани две момчиња во Ѓорче Петров

Претепани две момчиња во Ѓорче Петров

 

Две момчиња на возратст од 18 и 19 години, вчера околу 21 часот биле физички напднати од за сега непознати лица. Момчињата се здобиле со  повреди во пределот на лицето и телото без повод и причина. Полицијата трага по напаѓачите.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com