Thursday, Apr 19, 2018
HomeРЕФЛЕКТОРФилмПогледнете како изгледа новата вила на Бред и Анџелина

Погледнете како изгледа новата вила на Бред и Анџелина

pit i dzoli

Според информации до кои дошле шпанските медиуми, холивудскиот пар Анџелина Џоли и Бред Пит купил вила на Мајорка од 3,5 милиони евра.

Имено Бред моментално таму снима филм од Втората светска војна, па поради тоа решиле да се преселат на некој период.

Куќата со поглед на Медитеранот има 8 спални соби, а на имотот има и убава градина и базен.

Домот на Анџелина Џоли и Бред Пит

Домот на Анџелина Џоли и Бред Пит

Домот на Анџелина Џоли и Бред Пит

Домот на Анџелина Џоли и Бред Пит