HomeРЕФЛЕКТОРФилмПогледнете го вториот трејлер за „Office Christmas Party“, комедија со Џенифер Анистон

Погледнете го вториот трејлер за „Office Christmas Party“, комедија со Џенифер Анистон

youtube_z4phjxrit2i

Познатата актерка Џенифер Анистон ја толкува главната улога во комедијата „Office Christmas Party“, чија премиера е закажана за 9 декември. Анистон ја толкува улогата на Керол, доминантна шефица која се заканува со затворање на дел од компанијата со која управува нејзиниот брат Клеј (Ти Џеј Милер). За да ја спречи сестра му во уништувањето тој подготвува голема новогодишна забава за да привлече нови клиенти за да и ја спаси работата.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com