HomeРЕФЛЕКТОРФилмПогледнете го трејлерот за новиот филм на Ријана и Кара Делавињ!

Погледнете го трејлерот за новиот филм на Ријана и Кара Делавињ!

Излезе долгоочекуваниот трејлер за филмот „Valerian and the City of a Thousand Planets” и се очекува да биде голем хит во жанрот на научната фантастика! Во режија на Лук Бесон (кој ги режираше “Петтиот елемент” и “Луси”), главната улога во овој филм ја имаат Кара Делавињ и Дејн ДеХан, а од самиот трејлер можете да видите дека се појавува и Ријана! Каква и колкава е нејзината улога сеуште е мистерија.

Филмот е базиран врз францускиот стрип Валеријан и Лорелајн, тајни владини оперативци чија мисија е да го одржуваат редот во универзумот.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com