HomeРЕФЛЕКТОРФилмПогледнете го трејлерот за новата комедија со Никола Којо

Погледнете го трејлерот за новата комедија со Никола Којо

„Стадо“ е новата комедија со Никола Којо, која со нетрпение ја очекуваат обожавателите на српскиот актер. Доколку судиме според трејлерот не очекува нова урнебесна комедија со славниот српски актер.

Во прилог погледнете го трејлерот:

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com