HomeРЕФЛЕКТОРФилмПогледнете го трејлерот за „Kong: Skull Island“ кој ветува интересна авантура

Погледнете го трејлерот за „Kong: Skull Island“ кој ветува интересна авантура

Токму со овие зборови го започнуваме целосниот трејлер за филмот „Kong: Skull Island“, како и приказната за огромниот ѕвер. Овој трејлер не носи длабоко во островот, каде што Џејмс Конрад (Том Хидлстон), фото-новинарот Вивер (Бри Ларсон) и останатите од тимот одлучуваат да стапнат на островот и да го прошетаат пеш.

Додека пешачат, го среќаваат локалниот жител Џон, кој ги предупредува дека сите ќе умрат.Филмот и официјално ќе се прикажува низ кино салите во светот почнувајќи од 10-ти март, идната година.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com