HomeРЕФЛЕКТОРФилмПогледнете го трејлерот за анимираниот филм за штрумфовите „Smurfs: The Lost Village“

Погледнете го трејлерот за анимираниот филм за штрумфовите „Smurfs: The Lost Village“

„Smurfs: The Lost Village“ е насловен 3Д анимираниот филм, што комплетно ќе го рестартира универзумот на Штрумфовите и нема да биде поврзан со ништо претходно – освен, оригиналните стрипови на кој што е базирана цела франшиза.

Во најновата приказна, Штрумфета и нејзините пријатели Текнувало, Трапавко и Силен Штрумф ќе откријат мистериозна мапа која ќе ги прати на возбудлива авантура низ Забранетата шума што ќе доведе до откривање на најголемата тајна во историјата на Штрумфовите.

Премиерата на „Smurfs: The Lost Village“ е закажана за на 7 април следната година. Во продолжение погледнете го трејлерот:

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com