HomeРЕФЛЕКТОРФилмПогледнете го тизерот за новото продолжение на „Pirates of the Caribbean“

Погледнете го тизерот за новото продолжение на „Pirates of the Caribbean“

57828287957f266283c634988560975_v4_big

Тизер трејлерот за продолжението на „Pirates of the Caribbean“ даде надеж дека популарната франшиза повторно ќе заживее. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“ ќе биде петото продолжение од популарната франшиза на Дизни. Капетан Џек Спероу и овој пат ќе биде Џони Деп, а тука се и Орландо Блум, Гофри Раш и други.

Во продолжение погледнете го новиот тизер:

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com