HomeРЕФЛЕКТОРФилмПогледнете го првиот трејлер за филмот „Ghost in the Shell“

Погледнете го првиот трејлер за филмот „Ghost in the Shell“

142513451458297707aa7d5943230256_v4_big

После пет тизери кои беа објавени во септември оваа година, фановите на познатиот анимиран јапонски класик од 1995 година конечно имаат прилика да го погледат и трејлерот кој го најавува доаѓањето на неговиот холивудски наследник. „Ghost in the Shell“ е приказна за мајор, специјален агент кој претставува единствен хибрид на човекот и киборг.

Таа го предводи елитниот одред одсек 9, посветен на спречување на најопасните криминалци и екстремисти. Одсекот 9 се соочува со непријател чија единствена цел е да го спречи напредокот на „Henk robotiks“ во сајбертехнологијата.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com