HomeДЕНЕШНАСветПо пад од тераса почина 20-годишна девојка од Русија

По пад од тераса почина 20-годишна девојка од Русија

20-годишната Оксана Б. Од Пема во Русија, почина паѓајќи од балкон на 17-ти кат од една станбена зграда, каде се качила за да се фотографира.

Локалните медиуми известуваат дека пред да падне, девојчето испратила фотографија на своја другарка, а таа на својата мајка и рекла дека оди во прошетка, па според некои од извештаите пријателката на Оксана забележала дека таа е во опасност и се обидела да ја повика. Кога не можела да ја добие ја испратила фотографијата на нејзината мајка.

Извор: press24.mk

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com