Friday, Mar 23, 2018
HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаОхрид: Се фрли маж од 4-ти спрат од зграда

Охрид: Се фрли маж од 4-ти спрат од зграда

Вчеравечер во околу 23 часот во Охрид се самоубил маж, откако скокнал од 4-ти спрат на станбена зграда, соопштува порталот Охрид1.

Освен возраста од 45 години, идентитетот на мажот е непознат, ниту пак причините за самоубиството. Полицијата до доцна во ноќта вршела увид на улицата „Даме Груев“ каде што и се наоѓа станбениот објект.