HomeАНТИСТРЕСОбожавателите воодушевени, интернетот срушен, мисијата успешна! (ФОТО)

Обожавателите воодушевени, интернетот срушен, мисијата успешна! (ФОТО)

Од првото појавување на телевизија, Џенифер Лопез колку со музиката толку и со изгледот ги воодешуваше своите обожаватели. Сега уште еднаш покажа зошто се стекна со репутацијата една од најубавите пејачки во светот. Џеј Ло на 47 години позираше пред огледало и ја покажа својата совршена фигура, а обожавателите останаа воодушевени.

„Вака би требало да изгледа секоја жена“, гласи еден од вкупно 33.000 коментари кои се најдоа на оваа фотографија. Американската пејачка оваа година ја прекина повеќегодишната врска со Каспер Смарт, бидејќи ја изневерувал.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com