HomeФЕР ПЛЕЈОбјавени фотографии од тајната венчавка на Мајкл Фелпс и Никол Џонсон

Објавени фотографии од тајната венчавка на Мајкл Фелпс и Никол Џонсон

Претходната недела, дознавме дека пливачот Мајкл Фелпс и Никол Џонсон се во брак веќе неколку месеци. Сега, тие се венчале повторно! На социјалните мрежи беа објавени и фотографии од нивната втора свадба која се одржала во Мексико во саботата.

njenj

„Ова беше навистина најсреќниот ден од мојот живот“, напиша Фелпс во описот на фотографијата.

fgf

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com