Thursday, Apr 26, 2018
HomeДЕНЕШНАЕкономијаНов продажен салон на @Home за прослава на петтиот роденден

Нов продажен салон на @Home за прослава на петтиот роденден

@Home брендот за производи за ентериер и домашно уредување по повод својот петти роденден најави отворање на нов продажен објект во Скопје. Салонот ќе биде сместен во делот на Техномаркет лоциран на деловниот комплекст на стадионот „Филип Втори“.

Затоа @Home ги поканува своите корисници во сабота 21 ноември заедно да го прослават петтиот роденден со многу попусти, промоции и специјални понуди на новите производи од познатите брендови.

Во понудата на @Home може да се најде богат иизбор на елементи за домот и внатрешното уредувањ и украсување со производи од светски познатите брендови како што се Zeller, Eurographics, Leifheit, Umbra, Bizzotto, Spirela и многу други.