HomeДЕНЕШНАСкопјеНеколку улици во Кисела Вода во текот на утрешниот ден ќе останат без струја

Неколку улици во Кисела Вода во текот на утрешниот ден ќе останат без струја

67e3dfe3-40f7-446b-9691-a73cf0130324-skapa-struja-sijalici

Општина Кисела Вода известува дека утре во временскиот период од 9 до 15 часот без напојување со електрична енергија ќе останат корисниците на дел од улица Востаничка, а во период од 11 до 13 часот без струја ќе бидат и жителите на дел од улиците Наум Охридски и Чедомир Кантарџиев и улица 474.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com