HomeДЕНЕШНАНајпосле мало освежување – максимална температура 36 степени

Најпосле мало освежување – максимална температура 36 степени

Според временската прогноза денеска не очекува променливо облачно време, на одредени места ќе биде нестабилно со дожд и грмежи кои се очекува да бидат поинтензивни во претпладневните часови. Температурата ќе се движи од 27 до 38 степени. Максималната температура ќе достигне 36 степени

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com