HomeДЕНЕШНАМетео: Мала утринска облачност за екстра топло попладне

Метео: Мала утринска облачност за екстра топло попладне

Утрото ќе помине со мала облачност и променливо време што секако нема силно да се одрази на температурите и тие брзо ќе се накачуваат, па така веќе попладне ќе има силно и стабилно сонце со доста високи температури чиј максимум ќе достигне 37 степени.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com