HomeUncategorizedМаж застрелан во главата пронајден во зграда во Куманово

Маж застрелан во главата пронајден во зграда во Куманово

Утрово во кумановската полиција е пријавено убиството на маж со прострелна рана во главата кој е пронајден во ходник во зграда на улицата „Октомвриска револуција“ во Куманово. Полицијата со екипи на крим техника врши увид на телото по што истото ќе биде предадено за обдукција. Инаку се врши и истрага во околниот периметар со цел да се утврди каде и како е застрелан човекот и дали станува збор за убиство или пак самонанесена рана.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com