HomeАНТИСТРЕСШтосноМакедонско запросување во храмот на Реал Мадрид

Македонско запросување во храмот на Реал Мадрид

makedonec-ja-pobara-devojkata-za-zhena-na-santijago-bernabe-foto

Македонски навивач на Реал Мадрид присуството на стадионот Сантијаго Бернабе кој е храм на кралскиот клуб го искористи за запросување на неговата девојка. На мечот против Еибар, трумичанецот Иван ја побара раката на Марија која ја прифати понудата за полн погодок.

Извор: sportmedia.mk

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com