Monday, Feb 24, 2020
HomeФЕР ПЛЕЈФудбалМајката на Џон Тери снимила порно филм

Мајката на Џон Тери снимила порно филм

lisa-i-sju-teri-foto-shutter-1493376571-1170901-520x351

Голем скандал излезе во Англија откако легендата на Челзи Џон Тери, се најде на мета на фановите откако се појави секси видео снимна од неговата мајка на социјалните мрежи.

Откако фудбалерот беше нападнат за видеото на које се гледа постара жена која личи на неговата мајка, која учествува во видео за возрасни. Веднаш се огласи Лиса порно актерката која е на видеото.

“На видеото сум јас, а целата збрка ја открив кога еден од моите клиенти ми прати порака. Патетично и трагично е со што луѓето навистина се бават, но тоа навистина нема никаква врска со мене. Тоа не е мајката на Тери зарем не гледате? И доколку треба нешто да направам за семејството на Тери стојам на располаѓање“, изјави Лиса актерката од видеото.