HomeАНТИСТРЕСШтосноКога Џенифер Анистон лета со прва класа авион.. (ВИДЕО)

Кога Џенифер Анистон лета со прва класа авион.. (ВИДЕО)

Авиокомпанијата „Emirates“ објави уште една реклама за својот „Airbus A380“ во која повторно се појавува холивудската актерка, режисерка и продуцентка Џенифер Анистон. Во рекламата Анистон ги води гледачите во внатрешноста на авионот, од прва до економска класа, во друштво на момчето Купер кој го сретнала на своето седиште кое чини 21.000 долари.

Седиштата се претвораат во кревети, а секој си има посебна соба. Секоја соба има сопствена маса и таблет која ги контролира сите функции, вклучувајќи го и местењето на седиштата, светлото, бирањето на храна од менито и друго. Додека поминува покрај авионот, наоѓа на бар во кој патниците можат да се послужат за време на летот. Прикажана е и економската класа во која секое седиште има свој екран за гледање филмови и слушање на музика.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com