HomeРЕФЛЕКТОРМузикаKiss it better – Најпровокативен спот на Ријана досега

Kiss it better – Најпровокативен спот на Ријана досега

Ријана го лансираше спотот за песната Kiss it better која е дел од новиот албум Anti и е убедливо еден од најпровокативните досега. Не треба некоја посебна најава за видеото освен да го погледнете во продолжение новиот хит Kiss it better.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com