Saturday, Apr 4, 2020
HomeАНТИСТРЕСШтосно (Page 5)

Хилари Даф која беше вистинска “teen idol' на неколку генерации и позната по нејзините тинејџерски љубовни филмови како што се “A Cinderella Story“ или најпознатата нејзина улого во серискиот филм “Lizzie McGuire“ каде ја глумеше главната улога. Сега таа има 30 години и ново момче бизнисменот

Read More

Џенифер Лопез лесно го привлекува вниманието на медиумите. Тоа повторно и успеа кога сподели една провокативна фотографија за нејзините фанови. Џеј Ло за нејзиниот настап облече секси тоаела, со длабоки шлицеви од двете страни при што откри дека таа не носи долна облека. Џенифер седна на столот,

Read More

Chris “Burr” Martin е комичар, најдобро познат по социјалните мрежи како таткото кој на сатиричен начин ги рекреира фотографиите кои неговата ќерка ги постира на социјалните мрежи. Instagram профилот на овој духовит татко може да го посетите тука.

Read More

Даки Тот е 21-годишна маникенка која потекнува од Јужен Судан, а своето детство го поминала во Австралија. Пред неколку години, таа беше учесничка во изборот за модели „Australia's Next Top Model“. Даки моментално живее во Њујокр и е сензација по социјалните мрежи поради нејзините прекрасни црти

Read More

Дали вашите деца некогаш ве изненадиле на можеби не баш најпријатен начин? Родители по социјалните мрежи објавуваат фотографии од, во најмала рака незгодните, ситуации во кои се нашле нивните најмили и бељите што тие ги направиле.

Read More

Губењето на невиност е тема што често се дискутира помеѓу младите, но што се случува кога разговорот за првиот сексуален однос го водите со вашите родители?

Read More