Sunday, Mar 18, 2018
HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаКамионџија не сакал да плати за секс па го нападнале и ограбиле

Камионџија не сакал да плати за секс па го нападнале и ограбиле

Камионџија од Битола на магистралниот пат најпрво добил понуда за секс од жена С.А. (28) која најверојатно сакала да го наседне бидејќи со неа оперирал и насилник. Откако одбил да и плати за секс бил нападнат од 23 годишниот М.К. со метална шипка по што му биле одземени 10.500 денари. Полицијата од Битола соопшти дека постапува по случајот, а на разбојниците им се поднесени соодветни пријави.