HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаИсчезна 14 годишно момченце од Шуто Оризари

Исчезна 14 годишно момченце од Шуто Оризари

Вчера во полициската станица во Чаир, Ј.Н. (36) од нас.Шуто Оризари-Скопје, пријавила дека на 25.11.2016 година од домот во непознат правец се оддалечил нејзиниот 14 годишен син.

Полицијата превзема мерки за пронаоѓање на лицето.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com