HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаИсчезната 30-годишна жена од Битола

Исчезната 30-годишна жена од Битола

На 18.10.2015 година во СВР-Битола Н.К.(30) пријавил дека во саботата, на 17.10.2015 година, од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Р.К.(30).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com