HomeДЕНЕШНАРепубликаИсчезнаа две жени и едно дете

Исчезнаа две жени и едно дете

policija 123

Триесетгодишен скопјанец пријавил дека вчера околу 12 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Љ.Н. (30).

Исто така вчера, 24-годишен кумановец пријавил дека на 15 септември од дома исчезнала неговата невенчана сопруга, А. В. (31), заедно со неговиот двегодишен син.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на исчезнатите лица.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com