Wednesday, Apr 1, 2020
HomeДЕНЕШНАПолитикаИнцидент пред судот во Скопје

Инцидент пред судот во Скопје

incident-predsud1

Порталот А1 он објави видео во кое се гледа интервенција на полицијата пред судот во Скопје откако непознато лице се приближи до нив. На човекот му бил одземен ранецот кој тој го носел со себе, а потоа однесен во полициска станица.