HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаХорор во Македонија: Очув силувал 11-годишно девојче

Хорор во Македонија: Очув силувал 11-годишно девојче

На 10.08.2016 година Т.Д. (31) од Радовиш пријавила дека на 06.08.2016 година околу 15:30 часот во семејната куќа на нејзиниот невенчан сопруг С.О. (37) во с. Н.Маала, истиот со употреба на физичка сила извршил полов напад врз нејзината единаесетгодишна ќерка.

Се преземаат мерки за целосно расчистување и документирање на случајот.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com