Sunday, Jun 17, 2018
HomeАНТИСТРЕСШтосноХамилтон и Рита Ора ќе уживаат во Црна Гора

Хамилтон и Рита Ора ќе уживаат во Црна Гора

Rita+Ora+Lewis+Hamilton

Формула возачот Луис Хамилтон и поп пејачката Рита Ора која има албанско потекло се новиот славен пар кој ќе ги полни таблоидите. Сега се дознава дека двајцата пристигнале во Црна Гора со приватен авион каде ќе поминат дел од летниот одмор на луксузна локација на Свети Стефан.

hamilton avion

Претходно двете ѕвезди биле забележани во Мајами иако и двајцата негираат дека се во врска.