Sunday, May 31, 2020
HomeАНТИСТРЕСШтосно(Фото + Видео) Девојката која држи чадори на Мото ГП трките

(Фото + Видео) Девојката која држи чадори на Мото ГП трките

maxresdefault

Сигурно многумина од вас викендо ги гледате возбудливите трки во Мото ГП турнирот и возбудливоста која ја воведуваат возачите Дани Педроса, Маверик Виналес, Хорхе Лоренцо, Марк Маркез и италијанската легенда докторот Валентино Роси. Но сигурно сте ги забележале и девојките кои го држат чадорот на возачите да ги заштитат од сонцето пред самиот старт, атрактивно облечени и секогаш насмеани ги мамат вашите воздишки.

Една таква девојка е и Ева Падлок. Жешката убавица ни пристигнува од Шпанија таа е супермодел кој работи преку Инстаграм каде ја следат околу 185.000 следбеници, а има и што да видат од неа на Инстаграм.

 

#sweetdreams ✨💕😘

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

#naturelovers 🌊☀️🏝

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

#casting 📽 from distance…🍀🖤

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

So happy!! New projects #comingsoon 😜

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on

Despidiéndome de mi #bebita 😻 #ilovemycat 💗

A post shared by ➰Eva Padlock➰ (@evapadlock) on