Saturday, Jun 27, 2020
HomeРЕФЛЕКТОРФилм(Фото) Слатката мала Зендаја се појави во неверојатно секси издание на премиерата за новиот филм на Спајдармен

(Фото) Слатката мала Зендаја се појави во неверојатно секси издание на премиерата за новиот филм на Спајдармен

zendaya6

Слатката мала актерка Зендаја која има 21 година, на вчерашната премиера на нејзиното најголемо остварување во нејзината кариера “Spider-Man: Homecoming“. Се појави заедно со нејзиниот колега Мајкл Китон кој ќе го глуми негативецот во Спајдармен, во секси тоалета со што ги покажа нејзините секси долги нозе и ги остави без зборови сите присутни.

 

So…recap…let’s start with this action shot lmao

A post shared by Zendaya (@zendaya) on

Then the legend that is Michael Keaton helped me with my dress….night made.

A post shared by Zendaya (@zendaya) on

филмот се очекува оваа недела да започне да се прикажува во кината ширум светот и се очекува голема заработувачка. Во филмот освен Зендаја и Мајкл Китон во главните улоги ќе се појават и Том Холанд кој ќе биде новиот Спајдармен, тука се уште и Роберт Довнеи Јуниор кој ќе се појави во неговата добро позната улога на Ајрон Мен како и Мариса Томеи и Гвинет Палтроу како асистентка на Ајрон Мен.