HomeДЕНЕШНАСкопјеФото: Пајак крена полициско возило

Фото: Пајак крена полициско возило

Ваква слика не се гледа често. Во скопски Аеродром пајакот крена полициско возило кое било непрописно паркирано. Фотографиите многу брзо се проширија на социјалните мрежи. Дали правилата почнале да важат за сите?
pol2

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com