HomeФЕР ПЛЕЈТенисФото: Каде уживаат тениските убавици кога не се терените

Фото: Каде уживаат тениските убавици кога не се терените

Тенисерските Каролин Вознацки и Никол Гибс решија малата пауза од ВТА турнирите да ја искористат за бегство во тропскиот рај на Девствените острови кои службено влегуваат во територија на САД. Вознацки ги наполни социјалните мрежи со слики од одморот кои премногу им се допаднаа на нејзините фанови.

voznacki

voznacki2voznacki4

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com