Tuesday, Jul 17, 2018
HomeРЕФЛЕКТОРФото: Ирина Шајк продефилира како божица на црвениот тепих во Кан

Фото: Ирина Шајк продефилира како божица на црвениот тепих во Кан

irina sajk 1

Филмскиот фестивал во Кан се одвива во полна пареа, а медиумите се воодушевуваат на убавината на бројните актерки, но и фото модели кои се дел од свеченостите.

irina sajk 4

Вчера во фокусот на вниманието беше прекрасната манекенка Ирина Шајк за која ова е прв јавен настап по нејзиното породување на кој докажа дека е во божествена форма.

irina sajk 3

Убавата избраничка на Бредли Купер шармираше во припиена жолта креација од ателјето на Версаче и накиот од Лорејн Шварц на премиерното прикажување на „Hiraki (Radiance)“.

irina sajk 2