Saturday, Jun 16, 2018
HomeДЕНЕШНА(ФОТО) Две возила завршија во банкина на патот Демир Капија -Удово

(ФОТО) Две возила завршија во банкина на патот Демир Капија -Удово

Две возила  завршија во банкина на патниот правец  Демир Капија-Удово. За среќа нема жртви.

Позитив  од  терен ви пренесува дека сообраќајот моментално се одвива со застои, активна е само една лента и наизменично се пуштаат возила.

za statija 2

Пред да завршат во банкина, возилата најверојатно се судриле помеѓу себе.

za statija 3

za statija 4

za statija 5Не е дозволено превземање на оваа содржина без поставување линк од pozitiv.mk